



38 397 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Интерфейсы | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| Вес | 17 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 176-270 В V |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 96 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7.5 кВт ватт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 100-440 В |
| Мощность | 5 кВт ватт |
| Режим підмішування | Да |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 455 / 447 / 200 мм |
| Ток заряда | 100 А |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Основные | |
| Цвет | Белый |