Гібридний високовольтний інвертор Deye SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 призначений для забезпечення надійного енергопостачання житлових, комерційних і промислових об'єктів. З номінальною потужністю 25 кВт і піковими показниками до 27.5 кВт, цей інвертор здатний живити устаткування високої потужності, включно з промисловим і медичним обладнанням. Він підтримує високовольтні акумуляторні батареї та сонячні панелі потужністю до 32.5 кВт, що робить його ідеальним для побудови сучасних енергосистем.
Основні характеристикиГібридний інвертор Deye SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 - це інноваційне рішення для високоефективних, надійних і масштабованих енергосистем, що підходить для будь-яких завдань, від побутових до промислових!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | CAN, RS485 |
| Вага | 30.5 кг кг |
| Вихідна напруга | 220 В, 400 В V |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 170-280 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 97 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Білий |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 27.5 кВт ват |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 160-700 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Потужність | 25 кВт ват |
| Режим підмішування | Да |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 638 / 408 / 237 мм |
| Ток заряда | 50 А |
| Струм розряду | 50 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | On/Off-grid – гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 8 мс |