| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальный ток | 100 А A |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга системи | 48/96 В |
| Робоча напруга та діапазон від сонячної панелі | 72-150 В 48 В система / 144-180 В 96 В система |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 410 / 300 / 140 мм |
| Тип зарядки | Автоматичне відстеження точки максимальної потужності MPPT |
| Тип защиты | Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї, від перегріву |
| Тип устройства | MPPT-контролер заряду для сонячної батареї |