| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальный ток | 30 А A |
| Материал корпуса | Металл |
| Напруга системи | 12/24/48 В |
| Робоча напруга та діапазон від сонячної панелі | 14-80 В 12 В система / 38-100 В 24 В система / 72-150 В 48 В система |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 250 / 178 / 84 мм |
| Тип зарядки | Автоматичне відстеження точки максимальної потужності MPPT |
| Тип защиты | Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї, від перегріву |
| Тип устройства | MPPT-контролер заряду для сонячної батареї |