| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Напряжение | 20.5 В В |
| Напряжение холостого хода | 24.2 В |
| Номинальная мощность | 100 Вт Вт |
| Номинальный ток | 4.88 А |
| Розміри | В розкладеному стані 1680 / 425 мм, транспортувальний розмір 425 / 375 мм |
| Ток короткого замыкания | 5.4 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | DC 5.5/2.1 |