| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Best Seller | 38 |
| Производитель | Longi |
| Вес | 27.5 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 21.3 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Напряжение | 41.95 В В |
| Напруга системи | 1500 В |
| Напряжение холостого хода | 49.8 В |
| Номинальная мощность | 550 Вт Вт |
| Номинальный ток | 13.12 А |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 2278 / 1134 / 35 мм |
| Ток короткого замыкания | 13.98 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |