| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17.5 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 23 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Напряжение | 40 В В |
| Напряжение холостого хода | 48 В |
| Номинальная мощность | 400 Вт Вт |
| Номинальный ток | 10 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +65 °C |
| Ток короткого замыкания | 12 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |