| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 22 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Напряжение | 21 В В |
| Напряжение холостого хода | 25 В |
| Номинальная мощность | 200 Вт Вт |
| Номинальный ток | 9.5 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +65 °C |
| Розміри | В розкладеному стані 536 / 2349 / 25 мм, транспортувальний розмір 536 / 618 / 54 мм |
| Ток короткого замыкания | 11.4 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |