| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BigBlue |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Вес | 13.6 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 23 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Напряжение | 51.3 В В |
| Напряжение холостого хода | 61.5 В |
| Номинальная мощность | 400 Вт Вт |
| Номинальный ток | 7.8 А |
| Розміри | В розкладеному стані 2611 / 985 / 20 мм, транспортувальний розмір 653 / 985 / 46 мм |
| Ток короткого замыкания | 8.2 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |