| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JA Solar |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21.5 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ефективність сонячної батареї | 21.5 % |
| Класс защиты | IP68 |
| Напряжение | 31.8 В В |
| Напруга системи | 1500 В |
| Напряжение холостого хода | 38.05 В |
| Номинальная мощность | 420 Вт Вт |
| Номинальный ток | 13.21 А |
| Особенности | Двостороння панель |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1722 / 1134 / 30 мм |
| Ток короткого замыкания | 14.09 А A |
| Тип устройства | Сонячна панель |
| Тип разъема | MC4-EVO2A, QC 4.10-351 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |