
143 798 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Вес | 79.3 кг кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість модулів максимальна | 8 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний безперервний струм розряду | 100 А |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А (1 сек.) |
| Напряжение | 48 В В |
| Напруга завершення заряду | 58.4 В |
| Потужність акумулятора | 10240 Втг |
| Потужність максимальна | 10240 Втг |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 810 / 483 / 178 мм |
| Термін роботи | 10 років |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, надмірного струму |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |