8 034 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 42 Ah |
| Вес | 5 кг кг |
| Выходное напряжение | 12.8 В V |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 2000 |
| Максимальний струм заряду | 42 А |
| Максимальний струм розряду | 42 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Потужність максимальна | 537.6 Втг |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 196 / 167 / 170 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |