
8 052 ₴
Мачете від найвідомішого американського виробника. Клинок з дуже міцної вуглецевої сталі 1085. витримає будь-які навантаження. Просто не забувайте протирати і змащувати його, адже вуглецеві сталі схильні іржавіти згодом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ka-Bar |
| Страна производитель | США |
| Материал рукоятки | Zytel |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина клинка, мм | 203 мм |
| Код | 4000825 |
| Марка стали | Углеродистая сталь (1095 Cro-Van) |
| Материал ножен / чехла | Нейлон |
| Общая длина, мм | 347 мм |
| Твердость клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточки | Plain |
| Толщина клинка, мм | 4,0 мм |
| Цвет | Чёрный |