Продавець Bezpeka Veritas розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
853 відгуків
Гарантовані подарунки/знижки на повторні покупки/КЕШБЕК всімДетальніше
Магазин Bezpeka Veritas
Графік роботи
  • Понеділок
    08:0019:00
  • Вівторок
    08:0019:00
  • Середа
    08:0019:00
  • Четвер
    08:0019:00
  • Пʼятниця
    08:0019:00
  • Субота
    09:0016:00
  • Неділя
    09:0016:00
Контакти
+380 (50) 105-00-77
Telegram
Bezpeka Veritas
Медолиз Антоніна
бульв. Студентський 6, Кропивницький, Україна
bezpeka-veritas.com.uabezpekaveritas@gmail.com050 105 00 770501050077
  • e-mailbezpekaveritas@gmail.com
+380 (50) 105-00-77

Як підключити панель виклику до домофону

Як підключити панель виклику до домофону

У заміських та приватних будинках домофон виконує важливу функцію. Він дозволяє відстежувати гостей, які відвідують будинок, та запускати у житло людей, не виходячи на вулицю. Підключення панелі виклику до відеодомофону – це досить простий процес, який не вимагає професійного обладнання та виклику майстра додому.

Каталог викликових панелей та відеодомофонів

Призначення
Виклична панель домофону призначена для того, щоб забезпечувати відеоспостереження за вхідними дверима в будинку чи на підприємстві. Вона дозволяє дистанційно відкривати ворота та замки для відвідувачів.

За допомогою монітора на домофоні людина може зрозуміти хто стоїть за дверима, не виходячи з дому. Зовнішній пристрій оснащений захистом від механічних пошкоджень та впливів навколишнього середовища, тому може прослужити тривалий час, забезпечуючи безпеку мешканців та цінних речей у приміщенні.


Конструкція панелі
Схема панелі виклику домофона включає в себе кілька важливих елементів:

кріпильна пластина;
захисний козирок;
металева кнопка для дзвінка;
захисний фільтр інфрачервоного підсвічування;
динамік;
захисне скло відеокамери;
мікрофон;
реле;
декоративна заглушка;
металічний корпус;
декоративні накладки.


При виборі панелі варто віддавати перевагу перевіреним виробникам. Заздалегідь рекомендується ознайомитись із відгуками користувачів, щоб підібрати якісне обладнання.


Особливості
Обладнання має свої особливості, які полягають у конструкції. Воно має широкий кут огляду, тому охоплює велику територію. На відеодомофон є датчик інфрачервоного світла, що забезпечує безперебійну роботу в нічний час доби.

Компактний пристрій поєднує кілька функцій, які корисні для кожного власника заміської ділянки. Можна у будь-який час змінювати гучність звуку на власний розсуд.

На більшості моделей кнопка виклику підсвічується, тому не помітити її гостеві буде важко.


Монтаж домофонної системи
При встановленні домофону потрібно приділити увагу матеріалам, які стануть у нагоді для монтажу:

Власне відеодомофон. Складається з відеокамер, мультиплексора, монітора, блоку живлення та блоку відеопам'яті.
Виклична панель. Вона складається з кількох елементів, поміщених у металевий корпус. Це блок дзвінка, вхідна відеопанель та дзвінок.
Слаботковий кабель або кабель для відеоспостереження. Дозволяє підключати панель виклику і замок. По ньому передається напруга, що генерується домофоном. Для роботи обладнання не потрібно встановити додаткові блоки живлення.
Труба з ПНД для прокладання та захисту кабелю.
Електромеханічний замок До нього додатково підключається блок керування.
Гофр. Потрібна для того, щоб перевести кабель від однієї точки до іншої.


Після того, як усі інструменти та матеріали підібрані, варто переходити до вибору місця розміщення. Воно має бути зручним з погляду користування. Найкраще встановлювати домофон з того ж боку, де знаходиться замок від воріт чи дверей. Після прокладання кабелю домофон потрібно розмістити в будинку з боку розетки, щоб він функціонував безперебійно.

Виклична панель закріплюється з боку вулиці, оскільки вона призначена не для господарів, а гостей. Її встановлюють на стіну або огорожу, а потім переходять до проведення кабелів. Схема підключення зазвичай вказується в інструкції чи корпусі устаткування. Кабелі прокладаються під землею та з'єднуються один з одним на певній ділянці ланцюга.

При підключенні панелі виклику варто уникати скруток або захищати їх ізолентою. Скручування призводить до того, що система відеодомофона швидко вийде з ладу. Запобігти такій ситуації допомагає паяння та захист за допомогою термоусадки.


Підключення панелі
Підключити панель виклику до домофону від будь-якого виробника досить просто. Для цього необхідно слідувати покроковій інструкції:

Для початку ознайомитись з рекомендаціями виробника та вибрати правильний роз'єм для панелі виклику. Для панелі будуть потрібні слоти звуку, відео, напруги в 12В та заземлення. Вони підписані на обладнанні як AD, VD, Power та GND.
Прокопати траншею для прокладання кабелю – від дверей будинку до хвіртки. Оптимальна глибина – 70 см.
Прокласти кабель у трубі ПНД. Слідкуйте, щоб поблизу не було кабелів з напругою 220 В.
У роз'єм підключити кабель з чотирма проводами, які з'єднати з такими ж кольорами і позначеннями проводами панелі виклику. А – це для передачі аудіосигналу, V – відеосигналу, жила, що живить панель виклику, позначається як B+, а заземлення – GND.
Після з'єднання проводів у правильному порядку до домофону приєднати проводи, що залишилися, з електромеханічним замком.
Тепер можна засипати траншею.
Тепер потрібно підключити панель відеодомофону. Чотири дроти приєднати до їх клем (аудіо- та відеовихід, живлення, заземлення).
Встромити штекерний роз'єм у передбачене для нього гніздо. Провід опресувати або спаяти.
Залишилося приєднати дроти панелі виклику. На тильній стороні її корпусу вказано схему, там же – колір

Інші статті
  • Діапазони радіостанцій Motorola: вибір між VHF і UHF, а також використання в ЗСУ
    Діапазони радіостанцій Motorola: вибір між VHF і UHF, а також використання в ЗСУ
    У цій статті ми розглянемо ключові моделі радіостанцій від Motorola Solutions, які є надійними рішеннями для професійного зв’язку. Серед них – Motorola DP4400e, DP4800e, R7 FKP (UHF) та MOTOTRBO DP4801e VHF із підтримкою шифрування AES256. Кожна з цих рацій забезпечує стабільну комунікацію в різних умовах, від міської забудови до відкритих просторів, ідеально підходить для критичних та тактичних завдань.
    Повна версія статті
  •  Акумулятори для військових рацій Motorola: Ключовий елемент успіху на полі бою
     Акумулятори для військових рацій Motorola: Ключовий елемент успіху на полі бою
    В сучасних бойових умовах надійний зв'язок має вирішальне значення для успішного виконання бойових завдань. Військові операції вимагають постійного обміну інформацією між підрозділами, і від цього залежить не лише ефективність дій, а й життя військовослужбовців. Рації Motorola, зокрема серії DP і R7, стали незамінними помічниками на полі бою. Але для забезпечення їхньої безперебійної роботи потрібні високоякісні акумулятори. Розглянемо, які аспекти слід враховувати при виборі акумуляторів
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner