DVR або NVR - вибір, який ви повинні зробити перед встановкою системи відеоспостереження. Цей вибір має велике значення, оскільки він може вплинути на час, який вам доведеться витратити на встановлення обладнання, а також на якість відео, яке ви в результаті отримаєте. У цій статті ви знайдете все, що вам потрібно знати про відеорегаторів DVR і NVR:
DVR - це аналоговий відеорегатор, а NVR - мережевий відеорепоратор. Основною функцією кожного з них є запис відео, і в чому ж різниця між ними?
Ці два типи відеоерегаторів розрізняються за способом обробки відео. DVR — це електронний пристрій, до якого під’єднані аналогові відеокамери спостереження. Відео кодується і обробляється безпосередньо в відеорепортаторі.
На відміну від DVR, NVR використовує програмне забезпечення. Відео спочатку кодується і обробляється мережевою відеокамерою, а потім передається в NVR для зберігання або віддаленого перегляду.
NVR і DVR використовуються з відеокамерами спостереження різних типів, що відображає найважливішу різницю між цими двома типами відеорегаторів. DVR використовує аналогові камери відеоспостереження, які підключаються до нього через Коаксичний кабель, а NVR використовує IP-відеокамери спостереження, відео яких передається через мережі кабель.
Примітка. Існують також гібридні системи відеоспостереження (HVR), які поєднують функції NVR і DVR.
1. Зручна установа
Як згадувалось раніше, відеорегатор підключається до мережі. Пристрій можна розмістити практично в будь-якому місці, якщо він знаходиться в тій же мережі, що і IP-відеокамери спостереження.
2. Просте кабельне з’ єднання
Все, що вам потрібно для з'єднання відеокамер спостереження до мережевого відеорепоратора NVR - це бездротовий маршрутизатор і PoE-комутатор.
3. Більша якість запису
Ви зможете насолоджуватися відео більшими дозволами.
4. Дальність з’ єднання
IP-відеокамери спостереження можна розміщувати за тисячі кілометрів від NVR, якщо вони підключені через Інтернет. З системами безпеки NVR ви можете спостерігати за своєю системою відеоспостереження з будь-якої точки світу.
Недоліки NVR:1. Нестійкі сигнали
Залежно від Інтернету NVR може постраждати від втрати сигналу, а якість запису може бути пошкоджено, якщо ви одночасно використовуєте інші бездротові електронні пристрої (наприклад, телефони). Крім того, блокувати сигнал можуть товсті стіни.
2. Можливі проблеми сумісності
Не всі IP-відеокамери спостереження будуть працювати з будь-яким NVR. Потрібно, щоб пристрої підтримували один і той же формат відео.
DVR - це більш стара технологія у порівнянні з NVR, але вона має свої переваги.
Перевага аналогового відеорегатора:1. Економія грошей
Ціна, як правило, є важливим фактором, що впливає на прийняття рішень про купівлю системи відеоспостереження. Якщо ваше головне завдання - не вийти за рамки бюджету, вибирайте аналоговий відеореєстратор, це допоможе заощадити вам велику суму грошей.
2. Не хвилюйтеся про втрату сигналу
Найбільша перевага аналогової системи безпеки полягає в тому, що вона працює сама по собі. Система DVR може надати вам безперервний потік відео, зберігши вашу власність у абсолютній безпеці.
3. Простота використання
Відеокамери спостереження під час з’ єднання з DVR програмувати не потрібно.
Примітка. Деякі мережеві програвачі відео можуть розпізнавати IP-відеокамери і автоматично встановлювати їх адреси, що значно спрощує завдання.
Недоліки DVR:1. Багато роботи з кабелями.
Кожну камеру потрібно підключити до окремого кабеля, тому вам не потрібно скрутити діру в стінах.
2 Відео нижчої якості
Незважаючи на те, що нові технології значно покращили якість запису аналогових камер (найвидатніша роздільна здатність становить 1080p), вони все ще не можуть наздогнати мережеві відеокамери.
3. Найменша дальність передачі
Камери можуть бути розташовані на відстані не більше 300 метрів від DVR.
Немає єдиної правильної відповіді на питання, який відеорепоратор кращий за DVR або NVR. Все залежить від конкретної ситуації та ваших вимог.