Кольоровий сенсорний AHD відеодомофон GV-056_AHD-J-VD7SD silver із 7-дюймовим екраном і роздільною здатністю 1024х600. Функція Handsfree, сенсорний дисплей, стандарт PAL/NTSC. Підтримка 2 панелей виклику та 2 відеокамер стандарту AHD або Аналог. Можливість послідовного під'єднання 6 відеодомофонів зі збереженням фото та відео.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Довжина | 152|225 мм |
| Діагональ екрана | 7 (17.8 см) |
| Запис відео | Відео/фото |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість мелодій | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Регулювання гучності | Є (3 часові зони) |
| Регулювання яскравості дисплея | Є (по кожному входу) |
| Дозвіл | 800 |
| Слот для картки SD | 32 |
| Тип екрана | TFT LCD, кольоровий |
| Тривожні входи/виходи | 2 |
| Живлення | Вбудований блок живлення: AC 110-230V або DC 12V від зовнішнього джерела |