Відеодомофон Atis AD-720HD black має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 32 ГБ2 канали. Цвет: чорний.
Відеодомофон Atis AD-720HD black ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «функції/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Atis AD-720HD black має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон Atis AD-720HD black призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Atis AD-720HD black дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, встановити системний мова, настроїти запис фото та відео відвідувачів, увімкнути або вимкнути детектор руху.
На лицьовій панелі містяться сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання до відеодомофона Atis AD-720HD входять:
Відеодомофон Atis AD-720HD black сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті AHD/CVBS, а також з аналоговими AHD/CVBS камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 185х125х20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Прізвисько, автовідповідач, детекція руху |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 1 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 600 мА, в режимі очікування 250 мА |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |