Відеодомофон Akuvox C313S має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран, RS485, SIP протоколи: RFC2543, RFC3261, живлення DC 12 В/PoE. Цвет: білий.
Відеодомофон Akuvox C313S ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "розмір екрана/ціна/якість".
Відеодомофон Akuvox C313S призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Akuvox C313S дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замка, настроїти яскравість/контрастність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розташований сенсорний екран.
До комплекту постачання до відеодомофона Akuvox C313S входять:
Відеодомофон C313S сумісний з IP викличними панелями та з IP камерами відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sip |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 200.2x132.2x27.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+40 градусівC |
| Додаткові функції домофону | SIP-протокол, детекція руху |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | >100 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | >10 |
| Кількість з’ єднань | >10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | SIP протоколи: RFC2543, RFC3261 |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 12V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | з IP викликаними панелями і IP відеокамерами |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |