Відеодомофон Atis AD-770FHD white має кольоровий 7 дюймовий IPS-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран, інтерком, підтримка microSD до 32 ГБ4 канали. Колір: білий.
Відеодомофон Atis AD-770FHD white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «функції/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Atis AD-770FHD white має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон Atis AD-770FHD white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Atis AD-770HD white дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, встановити системний мова, настроїти запис фото та відео відвідувачів, увімкнути або вимкнути детектор руху.
Керування відбувається через сенсорний екран.
До комплекту постачання до відеодомофона Atis AD-770FHD white входять:
Відеодомофон Atis AD-770FHD white сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті AHD/HDTVI/HDCVI/CVBS, а також з аналоговими AHD/HDTVI/HDCVI/CVBS камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 188х118х20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, детекція руху, MP3-мелодії |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | внутрішня пам’ ять на 128 МБ |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 600 мА, в режимі очікування 250 мА |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | Підтримка Full HD панелей і відеокамер |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |