Відеодомофон Slinex Sonik Cloud 7 white має кольоровий 7 дюймовий сенсорний IPS-екран, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, два динаміки, розумна фоторамка, MP3-мелодії, вбудований детектор руху, підтримка microSD до 256 ГБ. Можливість під'єднання 2 викличних AHD панелей і 2 AHD-відеокамери.
Sonik 7 Cloud — перший домофон у серії SONIK, у якому є переадресація вхідного дзвінка в мобільний застосунок Slinex Smart Call. Колір монітора можна адаптувати до будь-якого інтер'єру за допомогою двох яскравих змінних передніх панелей із комплекту. У поєднанні з основними чорними та білими кольорами пристрою ви маєте широкий вибір колірних комбінацій.
Загальна риса всіх пристроїв лінійки SONIK — можливість змінювати забарвлення пристрою залежно від настрою. У комплекті Sonik 7 Cloud ви знайдете дві змінні передні панелі, які зможете змінювати в будь-який час. У поєднанні з чорним і білим основним кольором корпусу ви матимете безліч колірних комбінацій. Адаптуйте ваш Sonik 7 Cloud під інтер'єр і підкресліть свою індивідуальність.
Slinex Smart Call: нова платформа для переадресації виклику на смартфон. Sonik 7 Cloud — перший пристрій, який працюватиме з принципово новим мобільним застосунком Slinex Smart Call, покликаним зробити взаємодію з відеодомофоном зі смартфона максимально простою та стабільною в будь-якій точці планети. Slinex Smart Call вже доступний для завантаження.
Sonik 7 Cloud обладнаний сучасним IPS-екраном. Його переваги незмінні:
Clarity UI, інтерфейс Sonik 7 Cloud, що ґрунтується на правилі трьох натискань. Для того, щоб дістатися до будь-якого з налаштувань пристроїв SONIK, вам знадобиться зробити не більш ніж три тапів сенсорним екраном. Особливу увагу треба звернути на велику швидкість відгуку екрана на ваші дотики. Все відбувається миттєво без найменших дротів.
SONIK — це про якісний звук. Вперше в історії в відеодомофоні встановлені 2 потужні двоватні динаміки, які розташовані під передньою панеллю. Зазвичай у відеодомофонах встановлюється один динамік, повернений убік стіни. Звук у таких пристроях — глухі та нечіткі. У лінійці SONIK динаміки виведені на передню частину пристрою, спрямовані в бік слухача та розміщені в спеціальній акустичній камері, завдяки чому звучання стало об'ємним і насиченим.
Sonik 7 Cloud дає змогу вибрати одну з 10 вбудованих мелодій дзвінка або встановити улюблену mp3 композицію як мелодії виклику.
Відеодомофон вміє програмно фіксувати рух перед камерами, а також підтримує під'єднання зовнішніх датчиків. У параметрах Sonik 7 Cloud можна легко налаштувати зону детекції, її чутливість, звуковий сигнал тривоги й автоматичний відеозапис у разі виявлення об'єкта, що рухається. Отже, Sonik 7 Cloud дає змогу побудувати повноцінну систему відеоспостереження, у такий спосіб гарантуючи вашу безпеку.
Sonik 7 підтримує всі активні стандарти відеосигналу: AHD-H, TVI, CVI, CVBS. Завдяки цьому він працює практично з будь-якими аналоговими викличними панелями. Крім того, домофон підтримує до 3 моніторів в інтеркомі.
До комплекту постачання з відеодомофоном Slinex Sonik 7 white входять:
Домофон Sonik 7 Cloud сумісний із викличними панелями Slinex, іншими викличними аналоговими панелями та камерами відеоспостереження, що працюють у стандарті AHD/CVBS/HD-TVI/HD-CVI. Вбудована функція автодетекції дає змогу автоматично розпізнати тип відеосигналу під'єднаного пристрою (панелі або камери).
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 176x133x20 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 3 Вт |
| Робоча напруга | 220V AC, 12V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з визивними відеопанелями і камерами відеоспостереження, які працюють у стандартах AHD/HD-TVI/HD-CVI/CVBS |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 256 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |