Відеодомофон BAS-IP AU-04LA black має кольоровий 4,3 дюймовий TFT LCD-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free. Можливість під'єднання додаткової трубки SP-AU. Керування домофоном можливе за допомогою механічних клавіш і сенсорного екрана. Можливість під'єднання до 9 індивідуальних викличних панелей, до 10 багатоквартирних викличних панелей, до 5 додаткових моніторів і до 8 IP-камер. Цвет: чорний.
Відеодомофон BAS-IP AU-04LA black ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "розмір екрана/функції/якість" і важливо мати фото фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон BAS-IP AU-04LA black має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон BAS-IP AU-04LA black призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BAS-IP AU-04LA black дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розташований:
На нижній панелі розташований:
До комплекту постачання до відеодомофона BAS-IP AU-04LA black входять:
Відеодомофон AU-04LA black сумісний з IP викличними панелями IP камерами відеоспостереження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | виносний |
| Габаритні розміри | 135×185×30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Запис фото, відео | фото |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 8 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 8 |
| Кількість з’ єднань | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 6 Вт, в режимі очікування 2,5 Вт |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | аудіозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | механічні кнопки, сенсорний екран |