Домофон Akuvox C315N — це потужний багатофункційний комунікаційний пристрій нового покоління на ОС Android, який може працювати як внутрішньоквартирний або внутрішньоофісний сенсорний монітор, забезпечуючи стабільний і якісний аудіо- та відеозв'язок із панелями, що викликаються, і іншими інтерком-моніторами або IP-телефонами, що мають підтримку.
Завдяки можливості встановлення мобільних застосунків, користувач може використовувати Akuvox C315N не тільки як інтерком-монітор, але і як платформу для керування елементами розумного будинку або під'єднання до сторонніх сервісів від операторів зв'язку, компаній та офісних центрів.
Відеодомофон Akuvox C315N призначений для гарантування безпечного та контрольованого доступу до квартирі, приватного будинку, офісу або іншого житлового або робочого приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Akuvox C315N дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замка, налаштувати яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розміщений сенсорний екран.
До комплекту постачання до відеодомофона Akuvox C315N входять:
Відеодомофон C315N сумісний з IP-дзвінковими панелями та IP камерами відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 200.2 x 132.2 x 27.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+40 градусівC |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран зі смартфоном |