Відеодомофон NeoLight Sigma+ HD має кольоровий 7 дюймовий сенсорний IPS-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. Можливість під'єднання 2 AHD/CVBS/TVI/CVI викличних панелей і 2 AHD/CVBS/TVI/CVI відеокамер. Цвет: білий.
Відеодомофон NeoLight Sigma+ HD ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон NeoLight Sigma+ HD має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон NeoLight Sigma+ HD призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Україномовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона NeoLight Sigma+ HD дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання до відеодомофона NeoLight Sigma+ HD входять:
Відеодомофон Sigma+ HD сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI/CVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Схожі товари в наявності
Відеодомофон Slinex Sonik 7 black
3 відгуки Є в наявності ціна: 8 000 грн КіпотітиЕкран 7" IPS, вбудована пам'ять на 100 фото, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 викличні панелі та 2 відеокамери), сенсорний екран, інтерком, два динаміки, розумна фоторамка, MP3-мелодії, програмний детектор руху, живлення 100-240 В. Колір: чорний.
Відеодомофон Slinex Sonik 7 white
1 відгук Є в наявності ціна: 8 000 грн КіпотітиЕкран 7" IPS, вбудована пам'ять на 100 фото, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 викличні панелі та 2 відеокамери), сенсорний екран, інтерком, два динаміки, розумна фоторамка, MP3-мелодії, програмний детектор руху, живлення 100-240 В. Колір: білий.
Комплект відеодомофона AD-720HD black+AT-400HD gold
0 відгуків Є в наявності ціна:4 576 грн ШУПИТИКомплект відеодомофона 7" зі слотом під microSD карту та панель із камерою з високою роздільною здатністю 1280х720.
Бездротовий комплект IP-відеодомофона Slinex RD-30
0 відгуків Є в наявності ціна: 8 000 грн ШУПИТИЕкран 2.4" TFT LCD, розмова з відвідувачем: Hands Free або за трубкою, 4 канали, механічні кнопки, AC 220V. Панель у комплекті. Колір: Домофон — білий, панель — сірий.
Видеодомофон Slinex SQ-07MTHD black
2 відгуки Є в наявності ціна: 8 000 грн КіпотітиЕкран 7" TFT, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 AHD/CVI/TVI викличні панелі та 2 AHD/CVI/TVI відеокамери), вбудований відеореєстратор, режим "не турбувати", сенсорні кнопки, сенсорний екран, інтерком, живлення AC 100-240 В. Колір: чорний.
Видеодомофон Slinex SQ-07MTHD white
3 відгуки Є в наявності ціна: 8 000 грн КіпотітиЕкран 7" TFT, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 AHD/CVI/TVI викличні панелі та 2 AHD/CVI/TVI відеокамери), вбудований відеореєстратор, режим "не турбувати", сенсорні кнопки, сенсорний екран, інтерком, живлення AC 100-240 В. Колір: білий.
Відеодомофон Slinex SQ-04M black
5 відгуків Є в наявності ціна: 4 000 грн КіпотітиЕкран 4.3" TFT, вбудована пам'ять на 200 фото, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 викличні панелі та 2 відеокамери), вбудований відеореєстратор, сенсорні кнопки, інтерком, живлення AC 100-240 В. Колір: чорний.
Відеодомофон Slinex SQ-04M white
3 відгуки Є в наявності ціна:4 000 грн КіпотітиЕкран 4.3" TFT, вбудована пам'ять на 200 фото, слот під microSD карту, Hands Free, 4 канали (2 викличні панелі та 2 відеокамери), вбудований відеореєстратор, сенсорні кнопки, інтерком, живлення AC 100-240 В. Колір: білий.
Відеодомофон Slinex SQ-04 black
3 відгуки Є в наявності ціна:3 000 грн КіпотітиЕкран 4.3" TFT, Hands Free, 2 канали (2 викличні панелі або 1 виклична панель та 1 відеокамера), сенсорні кнопки, AC 220V. Колір: чорний.
Відеодомофон Slinex SQ-04 white
4 відгуки Є в наявності ціна:3 000 грн КіпотітиЕкран 4.3 "TFT, Hands Free, 2 канали (2 викличні панелі або 1 виклична панель та 1 відеокамера), сенсорні кнопки, AC 220V. Колір: білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 216х129х19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інонім, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 9 Вт, у режимі очікування 2.5 Вт |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки, сенсорний екран |