Відеодомофон Dahua DH-VTH1550CHW-2-S1 має кольорову 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран, обтримка microSD до 32 ГБ. Колір: білий.
Видеодомофон DH-VTH1550CHW-2-S1 ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/функції/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Видеодомофон Dahua DH-VTH1550CHW-2-S1 призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Dahua DH-VTH1550CHW-2-S1 дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розташований сенсорний екран і сенсорні кнопки керування.
До комплекту постачання до відеодомофона Dahua DH-VTH1550CHW-2-S1 входять:
Відеодомофон DH-VTH1550CHW-2-S1 сумісний з IP викличними панелями IP камерами відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 200x136х2 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 1 |
| Кількість з’ єднань | 1 |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 7 Вт, в режимі очікування 1.5 Вт |
| Робоча напруга | 24V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з IP визивними панелями, IP камерами відеоспостереження |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки, сенсорний екран |