IP-відеодомофон Dahua DHI-VTH5422HB має кольоровий 7 — дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, сенсорний екран, microSD до 64 ГБ, живлення DC 12 В/PoE. Колір: чорний.
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5422HB ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/функції/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5422HB призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Dahua DHI-VTH5422HB дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
До комплекту постачання до відеодомофона Dahua DHI-VTH5422HB входить:
Відеодомофон DHI-VTH5422HB black сумісний з IP викличними панелями IP камер відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 189×130×26.9 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | >100 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | >10 |
| Кількість з’ єднань | >10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | 6 Тривожних входів і один тривожний вихід |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 6Вт |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з IP викликаними панелями і IP камерами відеоспостереження |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD карта до 64ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |