Відеодомофон Hikvision DS-KH6320-LE1 white має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран, інтерком. Можливість під'єднання 34 викличних IP-панель і IP-відеокамера. Цвет: білий.
Відеодомофон Hikvision DS-KH6320-LE1 ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/функції/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Hikvision DS-KH6320-LE1 призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Hikvision DS-KH6320-LE1 дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/кольорованість дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розміщений сенсорний екран.
До комплекту постачання до відеодомофона Hikvision DS-KH6320-LE1 входять:
Відеодомофон DS-KH6320-LE1 сумісний з IP викличними панелями й IP камерами відеоспостереження.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 200x140x15.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Інформацію, автовідповідач, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | >100 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | >10 |
| Кількість з’ єднань | >10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 6 Вт |
| Робоча напруга | 12V DC, PoE |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | з IP викликаними панелями і IP камерами відеоспостереження |
| Стандарт відеосигнала | IP |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | IP-відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | механічні кнопки, сенсорний екран |