Відеодомофон NeoLight Alpha white має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорний екран, інтерком, підтримка microSD до 32 ГБ. Можливість під'єднання 2 викличних панелей і 2 відеокамер. Цвет: білий.
Відеодомофон NeoLight Alpha white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон NeoLight Alpha white має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон NeoLight Alpha white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона NeoLight Alpha white дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замка, налаштувати яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
Керування відбувається через сенсорний екран. На лицьовій панелі розташована сенсорна кнопка керування:
До комплекту постачання до відеодомофона NeoLight Alpha white входять:
Відеодомофон Alpha white сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті CVBS, а також з аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | виносний |
| Габаритні розміри | 186x127x19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інонім, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 1 Вт |
| Робоча напруга | 14.5V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки, сенсорний екран |