Відеодомофон Myers M-75SD Silver HD 2.1 Metal має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість під'єднання 2 викличні панелей и 2 відеокамери, можливість говорити з відвідувачем по Hands Freeдо microSD 32 ГБ, сенсорний екран, інтерком. Цвет: срібний.
Відеодомофон Myers M-75SD Silver HD 2.1 Metal ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість" і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон M-75SD Silver HD 2.1 Metal має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон M-75SD Silver HD 2.1 Metal призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона M-75SD Silver HD 2.1 Metal дасть змогу без зусиль налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контрастність дисплея, встановити системна мова, налаштувати запис фото та відео відвідувачів.
На лицьовій панелі містяться:
До комплекту постачання до відеодомофона M-75SD Silver HD 2.1 Metal входять:
Відеодомофон M-75SD Silver HD 2.1 Metal сумісний із викличними панелями, які працюють у стандарті PAL/NTSC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Myers |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 237.9x144.1x19.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорний екран |