Монітор CCTV L1001 для відеоспостереження має розмір екрану 10.1 дюйми. VGA, HDMI, НЧ відео входи, живлення: 12В (650 mA Max), роздільна здатність: 1280 х 960, 16:9, яскравість – 350 cd/m2, контрастність – 800:1, габарити: 235 х 200 х 29 мм, вага – 900 гр.
Професійний монітор використовується в системах відеоспостереження для відображення відео з камер спостереження. Завдяки сучасним технологіям дозволяє працювати без перерв 24/7 і захищає очі від шкідливого впливу. У цьому його основна відмінність від звичайних побутових або офісних моніторів.
В комплект поставки входить:
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Veritas |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | 1 |
| USB- порт | Ні. |
| VESA | невідомо |
| Вихід VGA | 1 |
| Вбудований динамік | Да |
| Габаритні розміри | 235 х 200 х 29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 10" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Клас пристрою | економити |
| Контрастність | 800:1 |
| Підсвічування | LED |
| Робоча напруга | 12V DC |
| Роздільна здатність екрана | 1280×800 |
| Співвідношення сторін | 16x9 |
| Країна- програвач | Китай |
| Яскравість | 350 cd/m2 |