Відеодомофон NeoLight Omega white має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорні кнопки керування, інтерком. Можливість під'єднання 2 викличних панелей і 2 відеокамер. Цвет: білий.
Відеодомофон NeoLight Omega white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість».
Відеодомофон NeoLight Omega white має таку функціональність і характеристики:
Відеодомофон NeoLight Omega white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Україномовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона NeoLight Omega white дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання до відеодомофона NeoLight Omega white входять:
Відеодомофон Omega white сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті CVBS, а також з аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Колір корпусу | Білий |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | виносний |
| Габаритні розміри | 186x127x15 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інквізитором, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | супереконом |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 1 Вт |
| Робоча напруга | 14.5V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |