Монітор для відеоспостереження ZKTeco ZD22-2K має 21,5 дюймовий екран з LED-підсвіткою, роздільна здатність Full HD 1920×1080 пікселів, кути огляду 170˚/160˚ (горизонталь/вертикаль), відгук 5 мс, відеовходи: 1xHDMI, 1xVGA, аудіовходи: 1xHDMI, 1xRCA. Колір корпусу чорний.
Професійний монітор ZKTeco ZD22-2K використовується в системах відеоспостереження для відображення відео з камер спостереження. Завдяки сучасним технологіям дозволяє працювати без перерв 24/7 і захищає очі від шкідливого впливу. У цьому його основна відмінність від звичайних побутових або офісних моніторів.
В комплект поставки входить:
Монітор ZD22-2K сумісний з відеореєстраторами та серверами, що мають порти HDMI, VGA.
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | 1 |
| USB- порт | Ні. |
| VESA | Ні. |
| Вихід VGA | 1 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Вбудований динамік | Да |
| Габаритні розміри | 550x430x105 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Клас пристрою | середній |
| Контрастність | 3000:1 |
| Підсвічування | LED |
| Споживання | 30 Вт |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16x9 |
| Країна- програвач | Китай |
| Кут огляду | 170° |
| Яскравість | 450 кд/м2 |