Монітор 43″ ZKTeco ZD43-4K для відеоспостереження має розмір екрану 43 дюйми. Тип дисплею LED з роздільною здатністю 3840×2160. Яскравість 700 кд/м², контрастність 3000:1, час відгуку: 5 мс, колір: 1.07 млрд. Кут огляду по горизонталі 170°, та по вертикалі 160°. Вбудовані відеовходи 2 х HDMI, 1 х VGA, 1 х DVI, 4 х BNC та аудіовходи: 2 х HDMI.
Професійний монітор використовується в системах відеоспостереження для відображення відео з камер спостереження. Завдяки сучасним технологіям дозволяє працювати без перерв 24/7 і захищає очі від шкідливого впливу. У цьому його основна відмінність від звичайних побутових або офісних моніторів.
В комплект поставки входить:
Купуючи даний товар в маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені у найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на всі товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | 2 |
| VESA | невідомо |
| Вихід VGA | 1 |
| Час відгуку | 5 мс |
| Вбудований динамік | Да |
| Габаритні розміри | 1075 x 710 x 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 43" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Контрастність | 3000:1 |
| Підсвічування | LED |
| Споживання | 70 Вт |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Співвідношення сторін | 16x9 |
| Країна- програвач | Китай |
| Кут огляду | По горизонталі 170 градусів, по вертикалі 160 градусів |
| Яскравість | 700 кд/м2 |