Комплект відеодомофон і панель виклику BCOM BD-780M White Kit складається з кольорового відеодомофона білого кольору з екраном 7 дюймів і сенсорними кнопками керування й кольорової панелі виклику чорного кольору з роздільною здатністю 1000ТВЛ і накладним. До домофона можна під'єднати 2 панелі виклику та 2 аналогові камери, підтримується запис фото/відео, є детектор руху на 4 канали (одночасно запис з 1, де є рух), слот для карт пам'яті до 32 ГБ. Колір: Домофон — білий, панель — чорний.
Відеодомофон має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій. Панель виклику виготовлена в антивандальному корпусі.
Відеодомофон BCOM BD-780M White має такі характеристики:
Відеопанель має такі характеристики:
Комплект відеодомофона BCOM BD-780M White Kit призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорова здатність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту постачання BCOM BD-780M White Kit входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Білий |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Призначення | квартира, будинок, дача, офіс, магазин, склад, виробництво, гараж |
| Тип підключення | провідний |
| Тип екрана | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Гарантія | 12 місяців |
| Споживання | 8 Вт |
| Підтримка PoE | Немає |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Особливості | роздільна здатність камери відеопанелі: 1000 ТВЛ |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Кількість каналів | 4 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Габаритні розміри | домофон 190 х 125 х 22 мм, панель 140 х 40 х 28 мм, пачка 322 x 170 x 58 мм |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 Gb |
| Діапазон температур | -30...+50°C |
| Країна- програвач | Китай |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Клас пристрою | економити |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Додаткові функції домофону | інтерком, детекція руху |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Кнопка відкриття замку | Да |