Кольоровий домофон BCOM BD-780 Black з TFT-екраном 7 дюймів і сенсорними кнопками керування, під'єднання 2 панелей виклику. Розмови з гучномовного зв'язку є інтерком. З'єднання з викликною панеллю 4-дротове. Живлення 100-240V, споживання 8 Вт. Розміри 190 х 125 х 22 мм. Корпус чорного кольору.
Відеодомофон BCOM BD-780 Black має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій.
Відеодомофон BCOM BD-780 Black призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BCOM BD-780 Black дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/кольорованість дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання відеодомофона входить:
Під час купівлі цього товару в маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Відеодомофон BCOM BD-780 Black сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті PAL.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Чорний |
| Монітор | |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Тип підключення | провідний |
| Тип екрана | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Гарантія | 12 місяців |
| Споживання | 8 Вт |
| Підтримка PoE | Немає |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Кількість каналів | 2 |
| Сумісність | аналогові викличні панелі і камери |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Габаритні розміри | 190 х 125 х 22 мм |
| Тип карти пам' яті | Ні. |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Країна- програвач | Китай |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Клас пристрою | економити |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | Ні. |
| Додаткові функції домофону | інтерком |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Кнопка відкриття замку | Да |