Відеодомофон Slinex SM-07N Cloud white має кольоровий 7 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорний екран керування, інтерком, MP3-мелодії, програмний детектор руху, підтримка карт пам'яті до 256ГБ. Можливість під'єднання 2 викличних панелей і 2 відеокамер. Цвет: білий.
Відеодомофон Slinex SM-07N Cloud white ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон Slinex SM-07N Cloud white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Slinex Smart Call: нова платформа для переадресації виклику на смартфон. Sonik 7 Cloud — перший пристрій, який працюватиме з принципово новим мобільним застосунком Slinex Smart Call, покликаним зробити взаємодію з відеодомофоном зі смартфона максимально простою та стабільною в будь-якій точці планети. Slinex Smart Call вже доступний для завантаження.
ВикликОсновні функції для таких застосунків було приділено особливу увагу. Як і раніше, ви можете приймати вхідні дзвінки від відвідувачів із панелі виклику та керувати під'єднаним замком.
Але в новому Slinex Smart Call обмін інформацією між вами й гостем захищений шифруванням, що повністю виключає можливість перехоплення сигналу третіми особами з використанням будь-якого спеціального обладнання.
Фото гостяЩойно відвідувачклик кнопки панелі виклику, його фото вже з'являється на екрані смартфона ще до того, як ви прийняли виклик. Можливо, ви б не хотіли спілкуватися з цією людиною саме зараз. Вам вирішувати!
Роздільна здатність відеопотоку в застосункуПанелі виклику Slinex обладнані найкращими камерами, які сьогодні використовуються у відеодомофонії. Ви отримуєте Full HD картинку в будь-яку пору доби не тільки на екрані свого домофона, а й у застосунку. Тепер картинка на вашому смартфоні, без зайвих маніпуляцій із параметрами, стандартно відтворюється в найкращій якості з роздільною здатністю 1080p.
Проста авторизаціяЗареєструвати акаунт і почати роботу з вашим Slinex тепер стало ще простіше: просто авторизуйте за допомогою Apple ID або Google акаунта та почніть приймати виклики на своєму смартфоні.
ОТА оновлення вбудованого програмного забезпеченняОновлення ПЗ девайсів випускаються з достатньою періодичністю. З новим застосунком Slinex Smart Call ви зможете отримувати їх із максимальною швидкістю.
Тепер жодних архівів, флешок та іншого. Усі оновлення можна отримати «Over-the-air» (по повітрю) і встановити або особисто, або вибрати функцію автооновлення. Ваш Slinex завжди буде зі свіжою версією ПЗ.
Віддалений доступ до пам'яті пристроюТепер у вас буде стабільний доступ до карти пам'яті вашого пристрою. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дасть змогу вибрати відповідний період і ознайомитися з усіма подіями.
Журнал подійУ новому застосунку реалізовано численні прохання користувачів зробити зручний журнал подій. Тепер ви можете перейти в розділ повідомлень і в хронологічному порядку побачити все, що відбувалося біля ваших дверей.
Інші важливі нововведення Slinex Smart CallРосійськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Slinex SM-07N Cloud white дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори.
На лицьовій панелі розміщений сенсорний екран.
До комплекту постачання до відеодомофона Slinex SM-07N Cloud white входять:
Відеодомофон SM-07N Cloud white сумісний із викличними панелями та камерами відеоспостереження, що працюють у стандарті AHD/CVBS/HD-TVI/HD-CVI.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 193×123×18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -10...+60°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | Переадресація виклику на застосунок Slinex Smart Call |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 8 Вт |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з визивними відеопанелями і камерами відеоспостереження, які працюють у стандартах AHD/HD-TVI/HD-CVI/CVBS |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | Підтримка карт пам'яті до 256 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки, сенсорний екран |