Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T White має кольоровий 7 дюймовий IPS-екран, можливість говорити з відвідувачем поHands Free, сенсорний екран, інтерком, підтримка Tuya Smart, підтримкаmicroSD до 32 ГБ4 канали. Колір: білий.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T White ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "функції/ціна/якість" і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T White призначений для гарантування безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BCOM BD-770FHD/T White дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/квітність дисплея, встановити системну мову, налаштувати фото та відео відвідувачів, увімкнути або вимкнути детектор руху.
Керування відбувається через сенсорний екран. Завдяки бездротовому Wi-Fi з'єднанню та мобільному застосунку Tuya Smart, можна віддалено з програми: переадресувати виклик із під'єднаної панелі на смартфон і подивитися, хто до вас прийшов; відкрити під'єднаний електрозамок; віддалено переглянути архів запису; змінювати параметри відеодомофона.
Усі підтримувальні пристрої Tuya Smart можна об'єднати в одну екосистему та створювати сценарії керування розумним будинком, наприклад, відкрити під'єднаний до домофонної системи електрозамок і ввімкнути за допомогою розумної розетки кондиціонер.
До комплекту постачання відеодомофона BCOM BD-770FHD/T White входять:
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T White сумісний із панелями, що працюють у стандарті AHD/HDTVI/HDCVI/CVBS, також з аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Під час купівлі цього товару в маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 188х118х20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, фоторамка, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | Підтримка Tuya Smart (переадресація виклику і керування смартфоном) |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 600 мА |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | Підтримка Full HD панелей і відеокамер |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | аналоговий відеодомофон |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |