Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T Black з кольоровим сенсорним 7-дюймовим IPS-екраном з підтримкою Tuya Smart (переадресація виклику та керування зі смартфона) і вбудованим Wi-Fi модулем. Можливості під'єднання: 2 Full HD (AHD/TVI/CVI) аналогові панелі виклику; 2 Full HD (AHD/TVI/CVI) аналогові відеокамери; 2 датчики тривоги; 1 додатковий монітор (телевізор). Інтерком на 6 відеодомофонів. Колір чорний.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T Black має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій.
Завдяки бездротовому Wi-Fi з'єднанню та встановленню на мобільний пристрій програми Tuya Smart можна віддалено з програми:
Але найголовніше — всі підтримувальні Tuya Smart-пристрої можна об'єднати в одну екосистему та створювати сценарії керування розумним будинком: наприклад, вимикати під'єднаний до домофонної системи електрозамок і вмикати за допомогою розумної розетки кондиціонер. І все це — за допомогою декількох кліків у застосунку.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T Black призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона BCOM BD-770FHD/T Black дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контрастність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту постачання відеодомофона входить:
Під час купівлі цього товару в маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
Відеодомофон BCOM BD-770FHD/T Black сумісний із панелями виклику, що працюють у стандарті PAL.
| Монітор | |
|---|---|
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 188 х 118 х 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+50°C |
| Додаткові функції домофону | Ідеком, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Особливості | підтримка Tuya Smart |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 600 mA |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 Gb |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |