Комплект відеодомофона NeoLight Tetta + WiFi Box Silver має кольоровий 4.3 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком, вбудований БКЗ. У комплекті 1 виклична панель і бездротовий адаптер для видалення керування системою. Є можливість приєднання ще 1 панелі виклику або 3 (2) додаткових відеокамер. Колір: домофон — білий, панель сіра.
Комплект відеодомофона NeoLight Tetta+ WiFi Box Silver ідеально підійде людям, які шукають багатофункційний комплект з оптимальним співвідношенням «Розмір екрана/ціна/якість».
Відеодомофон NeoLight Tetta+ має такі характеристики:
Панель має такі характеристики:
Адаптер має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Tetta+ призначений для гарантування безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Настроювання конфігурації системи: яскравість/контрастність/колірність дисплея, настроювання гучності мелодії та гучності розмови.
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
Відеодомофон NeoLight Tetta+ сумісний з іншими викличними панелями, що працюють у стандартах PAL, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Купуючи цей товар у маркетплейс Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту NeoLight Tetta+ WiFi Box Silver входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Відеодомофон NeoLight Tetta+ white (1 шт.) Бездротовий адаптер NeoLight NeoBox PRO (1 шт.), Виклична відеопанель NeoLight Solo silver (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 171x116x17 мм; Панель: 48х133х15.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інонім, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Особливості | вбудований БУЗ |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 5 Вт, в режимі очікування 1 Вт |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Колір корпусу | білий, сірий |