Комплект відеодомофона Atis AD-770FHD white + AT-400FHD silver має кольоровий 7-дюймовий IPS-екран, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком. Слот microSD для карток обсягом до 32 ГБ. Можливість під'єднання 2 викличних панелей, 2 аналогових відеокамер і 2 охоронних датчиків. Панель виклику з роздільною здатністю Full HD 1920×1080 у комплекті. Живлення від мережі AC 100-240 В. Колір: домофон — білий, панель срібний.
Відеодомофон Atis AD-770FHD має лаконічний дизайн і ідеально підійде людям, які шукають недорогий і функціональний пристрій. Панель виклику виготовлена в антивандальному корпусі.
Відеодомофон Atis AD-770FHD white має такі характеристики:
Відеопанель має такі характеристики:
Комплект відеодомофона Atis AD-770FHD white + AT-400FHD silver призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити гучність, мелодію та тривалість виклику, настроїти яскравість/контраст/квітність дисплея, встановити системну мову.
На лицьовій панелі домофона розташовані сенсорні кнопки керування:
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту постачання Atis AD-770FHD white + AT-400FHD silver входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | домофон 188x118x20 мм, панель 130x48x19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -30...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, фоторамка, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Особливості | внутрішня пам’ ять на 128 МБ |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | домофон: 600 мА, в режимі очікування 250 мА |
| Робоча напруга | 100-240V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | аналогові панелі і камери |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 32 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |
| Колір корпусу | білий, сірий |