Комплект відеодомофона NeoLight Kappa HD Kit silver має кольоровий 7-дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорні кнопки керування, інтерком. У комплекті 1 виклична панель. Є можливість приєднання ще 1 панелі виклику або 3 (2) додаткових відеокамер. Колір: домофон — білий, панель срібло.
Комплект відеодомофона NeoLight Kappa HD Kit ідеально підійде людям, які шукають багатофункційний комплект з оптимальним співвідношенням «розмір екрана/ціна/якість».
Панель має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Kappa HD призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Настроювання конфігурації системи: яскравість/контрастність/колірність дисплея, настроювання гучності мелодії та гучності розмови.
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
Відеодомофон Kappa HD сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI/CVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Купуючи цей товар у маркетплейс Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту NeoLight Kappa HD Kit входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Відеодомофон NeoLight Kappa HD (1 шт.), Виклична відеопанель NeoLight Solo FHD silver (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 207x114x25 мм; Панель: 48х133х15.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | -30...+60 градусівC |
| Додаткові функції домофону | Інформацію, автовідповідач, фоторамка, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Особливості | режим відеоерегатора з аудіо |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Сумісність | з визивними панелями, які працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI камерами відеоспостереження |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Колір корпусу | білий, сірий |