Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT HD Pro WF Bronze має кольоровий 7 дюймовий IPS-екран, є можливість під'єднання до інтернету за допомогою Wi-Fi або LAN, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free або через смартфон, режим «не турбувати», сенсорний екран, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. У комплекті 1 виклична панель. Є можливість приєднання ще 1 панелі виклику або 3 (2) додаткової відеокамери. Колір: домофон — білий, панель срібна.
Комплект відеодомофону NeoLight NeoKIT HD Pro WF Bronze ідеально підійде людям, які шукають багатофункціональний комплект з гарним співвідношенням “Розмір екрану/ціна/якість”.
Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF володіє наступними характеристиками:
Панель має наступні характеристики:
Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Налаштування конфігурації системи: яскравість/контраст/кольоровість дисплея, налаштування гучності мелодії і розмови.
Управління домофоном здійснюється за допомогою сенсорного екрану.
Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF сумісний з іншими викличними панелями, які працюють в стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI/CVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
У комплект NeoLight NeoKIT HD Pro WF Bronze входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Виклична відеопанель NeoLight Prime FHD bronze (1 шт.), Wi-Fi Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF ( 1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 186x136х21 мм; панель: 47x131x20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інонім, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Особливості | вбудовані WiFi та LAN модулі мультиформатний Full HD сигнал |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | невідомо |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Сумісність | з визивними панелями, які працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран зі смартфоном |
| Колір корпусу | білий, бронзовий |