Комплект відеодомофона NeoLight NeoKIT HD + WF B/Black має кольоровий 7 дюймовий IPS-екран, вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на смартфон, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. У комплекті 1 виклична панель. Можливість під'єднання 2 AHD/CVBS викличних панелей і 2 AHD/CVBS відеокамер. Колір: відеодомофон — чорний, панель виклику — чорний.
Комплект відеодомофона NeoLight NeoKIT HD + WF B/Black ідеально підійде людям, які шукають багатофункціональний комплект з оптимальним співвідношенням «Розмір екрана/ціна/якість» і важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон NeoLight Omega+ HD WF має таку функціональність і характеристики:
Виклична панель NeoLight Prime FHD black має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Omega+ HD WF призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Російськомовне й інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона NeoLight Omega+ HD WF дасть змогу легко налаштувати конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/квітність дисплея, призначити мову системи, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
На лицьовій панелі розташовані сенсорні кнопки керування:
До комплекту NeoLight NeoKIT HD + WF B/Black входять:
Відеодомофон NeoLight OMEGA+ HD WF сумісний із викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/CVBS, а також з аналоговими AHD/CVBS камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Відеодомофон можна під'єднувати до багатоквартирних систем NeoLight, а також систем VIZIT, CYFRAL під час під'єднання додаткового адаптера NL-Z01. Коректна робота домофона істотно залежить від якості лінії передавання від під'їзної панелі до монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Wi-Fi Відеодомофон NeoLight OMEGA+ HD WF black (1 шт.), Викличний відеопанель NeoLight Prime FHD black (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 186x127x15 мм; панель: 47x131x20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Іноземним, автоматичним відповідачем, фотоапаратом, детекція руху, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин, склад, виробництво |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 1 Вт |
| Робоча напруга | 14.5V DC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |