Комплект відеодомофона Atis AD-430W Kit box має кольоровий 4.3 дюймовий TFT-екран, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, сенсорні кнопки керування, інтерком. У комплекті 1 виклична панель. Є можливість приєднання другої панелі виклику або 1 додаткової відеокамери. Колір: домофон — білий, панель чорна.
Комплект відеодомофона Atis AD-430W Kit box ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «Розмір екрана/ціна/якість», не бажаючи водночас переплачувати за додаткові функції або тонший корпус.
Відеодомофон AD-430W має такі характеристики:
Панель має такі характеристики:
Відеодомофон Atis AD-430W призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Настроювання конфігурації системи: яскравість/контрастність/колірність дисплея, настроювання гучності мелодії та гучності розмови.
На лицьовій панелі містяться сенсорні кнопки керування:
До комплекту Atis AD-430W Kit Box входять:
Відеодомофон Atis AD-430W Kit Box сумісний з іншими викличними панелями, що працюють у стандартах PAL, а також аналоговими камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | Домофон 153.8x125x24.4 мм, панель 43.2x29.3x140.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Діапазон температур | -10...+50°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком |
| Запис фото, відео | Ні. |
| Дзвінок на мобільний | Ні. |
| Клас пристрою | супереконом |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 1 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Споживання | 8W, у режимі очікування 2W |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free) |
| Роздільна здатність екрана | 480х272 |
| Слот для карт пам’ яті | Ні. |
| Стандарт відеосигнала | CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | Ні. |
| Тип підключення | провідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |