Комплект відеодомофона NeoLight Mezzo HD WF / Solo FHD Graphite має кольоровий 10.1 дюймовий IPS-екран, є можливість під'єднання до інтернету за допомогою Wi-Fi або LAN, можливість говорити з відвідувачем по Hands Free, режим «не турбувати», сенсорний екран керування, інтерком, підтримка microSD до 128 ГБ. У комплекті 1 виклична панель. Є можливість приєднання ще 1 панелі виклику або 3 (2) додаткової відеокамери. Колір: домофон — білий, панель графіт.
Комплект відеодомофона NeoLight Mezzo HD Wi-Fi/Solo FHD Graphite ідеально підійде людям, які шукають багатофункційний комплект з оптимальним співвідношенням «Розмір екрана/ціна/якість».
Відеодомофон NeoLight Mezzo HD Wi-Fi має такі характеристики:
Панель має такі характеристики:
Відеодомофон NeoLight Mezzo HD Wi-Fi white призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Настроювання конфігурації системи: яскравість/контрастність/колірність дисплея, настроювання гучності мелодії та гучності розмови.
Керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного екрана.
Відеодомофон NeoLight Mezzo HD Wi-Fi white сумісний з іншими викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI/CVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas, Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
До комплекту NeoLight Mezzo HD Wi-Fi/Solo FHD Graphite входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| У комплекті | Wi-Fi Відеодомофон NeoLight MEZZO HD WF white (1 шт.), Виклична відеопанель NeoLight Solo FHD graphite (1 шт.) |
| Габаритні розміри | Домофон: 255x180x21 мм; панель: 47x131x20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 10" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | Інонім, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-мелодії, режим "не турбувати" |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній плюс |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка PoE | Немає |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 9 Вт, у режимі очікування 2.5 Вт |
| Робоча напруга | 220V AC |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | HDCVI, HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | IPS |
| Управління домофоном | сенсорний екран |
| Колір корпусу | білий, чорний |