Комплект відеодомофона NeoLight Kappa+ HD WF/NeoLight Prime FHD bronze має кольоровий 7-дюймовий TFT-екран, модуль Wi-Fi, можливість говорити з відвідувачем через Hands Free, режим «не турбувати», сенсорні кнопки керування, інтерком, підтримка microSD до 128 Г. Можливість під'єднання 2 AHD/CVBS/TVI/CVI викличних панелей і 2 AHD/CVBS/TVI/CVI відеокамер. Колір: білий. У комплекті 1 панель, що викликає NeoLight Prime FHD bronze. Колір: домофон — білий, панель — бронзова.
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD WF має оновлений дизайн. Ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «розмір екрана/ціна/якість» і тим, кому важливо мати фото/відео фіксацію відвідувачів.
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD WF має такі характеристики:
Панель NeoLight Prime FHD bronze має такі характеристики:
Комплект відеодомофона NeoLight Kappa+ HD WF / NeoLight Prime FHD bronze призначений для забезпечення безпечного та контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона Kappa+ HD WF дасть змогу легко настроїти конфігурацію системи: встановити час відкриття замку, настроїти яскравість/контрастність/квітність дисплея, встановити системну мову, прослухати інші монітори, а також встановити режим «не турбувати».
На лицьовій панелі містяться сенсорні кнопки керування:
Відеодомофон NeoLight Kappa+ HD WF сумісний з іншими викличними панелями, що працюють у стандарті AHD/CVBS/TVI/CVI, а також з аналоговими AHD/CVBS/TVI/CVI камерами відеоспостереження будь-якого виробника.
До комплекту NeoLight Kappa+ HD WF/NeoLight Prime FHD bronze входять:
Купуючи цей товар у маркетплейсі Bezpeka Veritas Ви завжди можете бути впевнені в найкращій ціні, оскільки ми регулярно моніторимо ринкові ціни на товари систем безпеки. У вартість товару входить передпродажна консультація, технічний супровід, офіційна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення домофону | вбудований |
| Габаритні розміри | 207x114x25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" |
| Діапазон температур | 0...+40°C |
| Додаткові функції домофону | інтерком, автовідповідач, фоторамка, детекція руху, MP3-меледії, режим "не турбувати", з'єднання до підключеного до до Домофону |
| Запис фото, відео | фото, відео |
| Дзвінок на мобільний | Да |
| Клас пристрою | середній |
| Кнопка відкриття замку | Да |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість фотоапаратів, що з’ єднані | 2 |
| Кількість з’ єднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | квартира, будинок, данча, офіс, магазин |
| Підтримка PoE | Так |
| Підтримка Wi-Fi | Так |
| Споживання | 7 Вт, у режимі очікування 1 Вт |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв’ язок (Hands Free), через смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Регулювання | яскравість, контраст, колір, гучність |
| Слот для карт пам’ яті | Да |
| Стандарт відеосигнала | HDTVI, AHD, CVBS (Аналоговий) |
| Країна- програвач | Китай |
| Тип карти пам' яті | microSD до 128 ГБ |
| Тип підключення | дротовий, безпровідний |
| Тип зв'язку | Аудіозв’язок, відеозв’ язок |
| Тип установки | Настінний, накладний |
| Тип пристрою | комплект відеодомофону |
| Тип екрана | TFT |
| Управління домофоном | сенсорні кнопки |
| Колір корпусу | бронзовий |