Компанія Kowa вклала більш півстолітній досвід у галузі проектування та виробництва оптики. Всі оптичні компоненти серії YFII виготовлені з високоякісного японського скла, поверхні лінз і призм мають багатошарове покриття (Fully Multi Coated). У біноклях серії YFII застосоване фірмове, захисне покриття лінз Kowa Repelling (KR). Біноклі 100% водонепроникні, заповнені інертним газом який запобігає появі будь-якого конденсату при перепадах температур. Велике поле зору в 132 м при збільшенні в 8х, дозволяє користувачеві спостерігати за широкою областю з одного положення, забезпечуючи більш приємне враження від перегляду.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Артикул | 928982 |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 8 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 4580614170543 |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,8 мм |
| Світлосила | 14,4 |
| Клас | Для полювання |
| Тип конструкції | Porro |
| Гарантія | 24 місяці |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Кратність наближення | 8х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 50 - 70 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Габарити | 160 х 114 x 48 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Фактор сутінків | 15,5 |
| Реальний кут зору | 7,5° |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Поле зору на 1000 м | 132 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |