Hawke Nature Trek - це, насамперед, добротні надійні біноклі, виконані в удароміцному водонепроникному полікарбонатному корпусі, оснащені оптикою, що значно перевершує мінімальні вимоги до сучасних якісних оптичних приладів. Широкий модельний ряд лінійки Nature Trek включає і компактні біноклі для туристичних походів і прилади з великим поглядом для спостереження за природою і птахами, і біноклі з достатнім збільшенням і діаметром лінз для спостережень об'єктів на значному видаленні в знижених умовах видимості. Стати ближче до навколишнього світу де б і коли б Ви не подорожували.
Повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.
BAK4 (барієвий крон) – особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок – помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.13 мм |
| Світлосила | 17.39 |
| Комплект постачання | Бінокль Широкий нашийний ремінь М'який нейлоновий кейс для транспортування Серветка для протирання оптики |
| Тип скла | BAK4 |
| Клас | Для полювання |
| Тип конструкції | Roof |
| Код | 5054492350513 |
| Гарантія | 10 років |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Кратність наближення | 8х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 54 – 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Габарити | 170 х 145 х 63 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Фактор сутінків | 14.14 |
| Реальний кут зору | 6.8 ° |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Поле зору на 1000 м | 119 м |
| Кратність | Постійна |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Герметичність конструкції | Водостійкість: 100% водонепроникний корпус |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |