Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Crossfire HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Призми, виконані з високоякісного скла BAK4, та лінзи з повним багатошаровим просвітленням також допомагають досягти чіткого та контрастного зображення з чудовою кольоропередачею по всьому полю зору. Корпус виконаний у сучасному компонуванні Top Hinge (з верхнім шарнірним мостом), таким чином значно покращено балансування, бінокль став набагато зручніше лягати в руки. Легкий ергономічний корпус бінокля Vortex Crossfire HD 8x42 WP оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникністю та заповнений сухим азотом. Велике та зручне центральне колесо фокусування робить процес налаштування швидким та зручним. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Про тих, хто вважає, що бінокль із подібними характеристиками за доступною ціною створити просто неможливо, з упевненістю можна сказати, що вони ніколи не тримали в руках Vortex Crossfire HD 8x42 WP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Тип | Бінокль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Колір | Green |
| Діаметр вихідної зіниці | 5,25 мм |
| Світлосила | 27.56 |
| Артикул | 927121 |
| Клас | Для полювання |
| Тип конструкції | Roof |
| Гарантія | 24 місяці |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Кратність наближення | 8х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 58 - 75 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Габарити | 159 х 132 х 52 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Фактор сутінків | 18.33 |
| Реальний кут зору | 7.5 ° |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Поле зору на 1000 м | 131 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1,8 м |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні наглазники з декількома фіксованими положеннями |
| Максимальне збільшення: | 8 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 875874005815 |