23 499 ₴
Лінійка підзорних труб Vortex Diamondback HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду. Спіральний фокусер збільшеного діаметра сприяє не тільки швидкому, плавному і точному фокусуванню, але й обтічній формі корпусу. Хомут кріплення штатива сумісний із швидкознімною системою Arca-swiss, що є на сьогоднішній день стандартом для професійного фото та відеообладнання. Збільшений діаметр об'єктива збирає значно більше світла, і забезпечує значно кращу видимість при спостереженнях у сутінках та на світанку. Не кожна підзорна труба зможе забезпечити необхідну роздільну здатність у сутінках так, як з цим справляється Vortex Diamondback HD.

Особливості підзорної труби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Green |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 - 1,35 мм |
| Артикул | 929305 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кратність наближення | 16x - 48x |
| Розміри | 362 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | HD лінзи зі скла з наднизькою дисперсією та повним багатошаровим просвітленням (FMC) |
| Заповнення газом | Да |
| Фактор сутінків | 32.25 - 55.86 |
| Діаметр об'єктива | 65 мм |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Поле зору на 1000 м | 46 м |
| Відносна яскравість | 16 - 1.82 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Тип призми | Porro |
| Призми | BAK4 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Максимальне збільшення, крат | 48 |
| EAN код | 843829112925 |