Лінійка астрономічних біноклів Bresser поповнилася моделлю Spezial-Astro 15x70 (1551570), яка відповідає всім базовим вимогам до астрономічних приладів. 70-мм об'єктив збирає достатню кількість світла для спостережень подвійних зірок, зоряних скупчень і планетарних спостережень. Завдяки збільшенню в 15 крат і можливістю встановлення на штатив, дана модель буде ідеальним варіантом для стаціонарних ландшафтних спостережень, спостережень міських пам'яток, спостережень за міграцією птахів або рухом суден на морі. Незважаючи на невисоку вартість, бінокль має повністю багатошарову просвітлену оптику, поміщену в міцний та легкий корпус. Класичне компонування призм Porro з оптичного скла BAK4 забезпечує передачу тривимірного зображення рівномірно світлого по всьому полю зору. Оптичне компонування дозволило зменшити мінімальну дистанцію фокусування до 22 метрів, що є справді хорошим показником для біноклів подібного компонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат із гумовим покриттям |
| Колір | Black |
| Діаметр вихідної зіниці | 4,7 мм |
| Світлосила | 21.77 |
| Артикул | 930236 |
| Клас | Астрономічний |
| Тип конструкції | Porro |
| Гарантія | 12 місяців |
| Винесена окулярна точка | 18 мм |
| Кратність наближення | 15х |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 56 - 72 Діоптрійна корекція: -5/+5 |
| Габарити упаковки | 36 x 29 x 17 см |
| Габарити | 280 x 220 x 85 мм |
| Захист | Ударостійкі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Фактор сутінків | 32 |
| Реальний кут зору | 6° |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Поле зору на 1000 м | 77 м |
| Мінімальна дистанція фокусування | 22 м |
| Герметичність конструкції | Бризгозахист |
| Оправи окулярів | Складані типа Fold Down |
| Максимальне збільшення: | 15 |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Тип збільшення | Постійне |
| EAN код | 4007922077383 |